LDT Kamarádi

Hlavní strana Jeryho camp Info pro rodiče Sponzoři Odkazy
O nás Personál Galerie Kontakt Ke stažení

O nás

Náš tábor je 3. turnusem pořádaným na táborové základně Jeryho camp v údolí potoka Jordán. Tábory pořádáme pod hlavičkou České tábornické unie (ČTU), která volně sdružuje táborové kluby a trampské osady.

Od začátků táborů na Jeryho campu se v průběhu nejen třetího turnusu vystřídalo několik hlavních vedoucích i partií personálů jako takových, někteří členové se ale vraceli a vracejí dodnes. Ačkoliv je to někdy boj zvládnout tu "smečku" dětí, přesto se jim snažíme vštípit kladný vztah k přírodě a kamarádství formou her a zábavy.

Valná většina našeho táborového personálu má za sebou nejen dětskou zkušenost s táborovým pobytem (ať už na Jeryho campu nebo na jiném táboru), ale také již získali nějaké zkušenosti s pořádáním táborů a s prací s dětmi (ať se svými nebo s těmi táborovými).

Ze starších dětí, které už v dalších letech nemají možnost jet na tábor jako účastník, se snažíme s menším či větším úspěchem vychovat své nástupce. U jedinců, kteří naší nabídku stát se členem personálu příjmou, vždy doufáme, že je náročnost úkolu instruktura a posléze vedoucího nezaskočí a že ve spolupráci s námi vydrží déle, než jen do případného studia na vysoké škole.

Hlavní strana O nás Jeryho camp Personál Info pro rodiče Galerie Sponzoři Kontakt Odkazy Ke stažení